Wypełnij formularz

Czekamy na Państwa kontakt od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 17:00 w piątek od 9:00 do 16:00.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy skorzystać z poniższego formularza lub w celu złożenia zamówienia prosimy dokładnie opisać zamawiany produkt lub skorzystać z poczty e-mail.


  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PrintExPress z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 290, w celu udzielenia stosownych odpowiedzi. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie całkowitym usunięciem moich danych z listy.

    Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@printexpress.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest drukarnia PrintExPress z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowskiej 290. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres naszego biura. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane mogą być również wykorzystywane wyłącznie przez naszą drukarnię do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.


Podaj wynik: × =

Pliki z projektem:

Pliki proszę przesyłać e-mailem lub w przypadku dużych rozmiarów przez stronę wetransfer.com


Kontakt:


Drukarnia PrintExPress:

ODBIÓR ZAMÓWIEŃ
ul. Piotrkowska 290
93-004 Łódź

Dane do faktury:

Drukarnia PrintExPress
ul. Piotrkowska 290
93-004 Łódź
NIP 728 241 41 17

Adres FTP:

FTP: ftp.printexpress.com.pl
użytkownik: kontakt telefoniczny
hasło: kontakt telefoniczny

Bank

Bank: BGŻ BNP Paribas SA
Nr: 53 2340 0009 0470 2100 0000 1576